Loading...

PL DE

ZARZĄD

CZASOWO PEŁNIĄCY OBOWIĄZKI PREZESA

Michał Słomczykowski

 078 894 43 77

michal.slomczykowski@polenverein.ch

 

CZŁONKOWIE ZARZĄDU

 

Hubert Grzegorzewski

078 647 41 64

hubert.grzegorzewski@polenverein.ch

 

Ewa Labedzinska

044 493 33 50

 

Joanna Olczak

078 894 43 77

joanna.olczak@polenverein.ch

 

Dorota Pilecka

076 671 00 51

dorota.pilecka@polenverein.ch

 

Janina Polomski

076 44 78 007

janina.polomski@polenverein.ch

 

KASJER

Anna Schweizer

079 563 11 89

anna.schweizer@polenverein.ch

 

WSPÓŁPRACOWNICY ZARZĄDU

Agnieszka Jastrzębska

076 759 22 66

agnieszka.jastrzebska@polenverein.ch

 

Barbara Piwowarska

079 634 92 25

barbara.piwowarska@polenverein.ch

 

KOMISJA REWIZYJNA

Wiesław Siewczyk

Andreas Steffen

 

 

NEWSLETTER

DODAJ MÓJ ADRES DO LISTY MAILINGOWEJ >>>

Uczestnicy spotkań organizowanych przez TPW, zgłaszając swoje uczestnictwo (przychodząc na spotkanie), automatycznie wyrażają zgodę na zamieszczanie przez organizatora ich wizerunku oraz osób nieletnich pozostających pod ich opieką, na stronie Towarzystwa Polenverein Winterthur w zakładce „archiwum wydarzeń”.

 

 

W przypadku braku zgody na zamieszczanie zdjęć na stronie www.polenverein.ch uczestnik zobowiązany jest do dostarczenia danej informacji organizatorowi w formie pisemnej lub mailowo na adres odpowiadający danemu wydarzeniu.

© 2018 |  P O L E N V E R E I N   W I N T E R T H U R

P O L E N V E R E I N  W I N T E R T H U R

TOWARZYSTWO POLSKIE WINTERTHUR

 

CH-6343 ROTKREUZ

TEL +41 (0)52 202 43 01

FAX +41 (0)52 202 42 70

INFO@POLENVEREIN.CH

 

 

POSTFINANCE

KONTO 90-124521-3

IBAN: CH 0409000000901245213

Design by AureaCollection.com

Loading...