Loading...

PL DE

ZARZĄD

PREZES

 

Michał Słomczykowski

 078 894 43 77

michal.slomczykowski@polenverein.ch

 

SKARBNIK

 

Dorota Pilecka

076 671 00 51

dorota.pilecka@polenverein.ch

 

CZŁONKOWIE ZARZĄDU

 

Anna Schweizer

079 563 11 89

anna.schweizer@polenverein.ch

 

Joanna Olczak

078 894 43 77

joanna.olczak@polenverein.ch

 

Hubert Grzegorzewski

078 647 41 64

hubert.grzegorzewski@polenverein.ch

 

Gabriela Grzegorzewska

078 715 67 34

gabriela.grzegorzewska@polenverein.ch

 

Paweł Stefaniak

079 179 28 61

pawel.stefaniak@polenverein.ch

 

 

 

ZESPÓŁ WSPIERAJĄCY

Agnieszka Jastrzębska

076 759 22 66

agnieszka.jastrzebska@polenverein.ch

 

Barbara Piwowarska

079 634 92 25

barbara.piwowarska@polenverein.ch

 

Janina Polomski

076 44 78 007

janina.polomski@polenverein.ch

 

KOMISJA REWIZYJNA

Wiesław Siewczyk

Andreas Steffen

 

 

NEWSLETTER

DODAJ MÓJ ADRES DO LISTY MAILINGOWEJ >>>

Uczestnicy spotkań organizowanych przez TPW, zgłaszając swoje uczestnictwo (przychodząc na spotkanie), automatycznie wyrażają zgodę na zamieszczanie przez organizatora ich wizerunku oraz osób nieletnich pozostających pod ich opieką, na stronie Towarzystwa Polenverein Winterthur w zakładce „archiwum wydarzeń”.

 

 

W przypadku braku zgody na zamieszczanie zdjęć na stronie www.polenverein.ch uczestnik zobowiązany jest do dostarczenia danej informacji organizatorowi w formie pisemnej lub mailowo na adres odpowiadający danemu wydarzeniu.

© 2021 |  P O L E N V E R E I N   W I N T E R T H U R

P O L E N V E R E I N  W I N T E R T H U R

TOWARZYSTWO POLSKIE WINTERTHUR

 

CH-6343 ROTKREUZ

 

INFO@POLENVEREIN.CH

 

 

POSTFINANCE

KONTO 90-124521-3

IBAN: CH 0409000000901245213

Design by Aurea Design Agency